O nas

Od wielu lat jesteśmy na bieżąco z dostępnymi rozwiązaniami BIM. Posiadamy doświadczenie projektowe i wykonawcze. Znamy problemy branży budowlanej oraz implementacji oprogramowania. Z pasji do nowych technologii oraz chęci podzielenia się doświadczeniem oferujemy szeroką paletę profesjonalnych usług oraz zapraszamy do uczestnictwa w rewolucji branży AEC.

Referencje

... Szkolenie zostało przeprowadzone bez zastrzeżeń zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Program szkolenia został przystosowany do potrzeb naszej firmy. Zajęcia cechowały się wysokim poziomem merytoryczny oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu pracowników. Jakość realizacji szkolenia jest podstawą aby zarekomendować firmę BLUBIM Jacek Blusiewicz jako firmę wykazującą duże zaangażowanie w oferowaną usługę.

arch. Ewa Woszczyna, współwłaściciel, projektant

Pracownia Architektury "FORMA" Sp. z o.o.

http://www.forma.com.pl

... Wykonanie usługi cechowało się dużym profesjonalizmem. Każdy etap realizacji zlecenia był dopracowany oraz dostosowany do indywidualnych potrzeb naszej firmy. Forma współpracy oraz przyjazna atmosfera pozwoliła naszym pracowanikom na efektywne przyswojenie przekazywanej wiedzy i umiejętności. Z pewnością możemy zarekomendować firmę BLUBIM jako kompetentnego partnera, wykazującego duże zaangażowanie.

Józef Kuklok-Opolski, Prezes Zarządu Spółki

Architektoniczne biuro projektów "AB-PROJEKT"

http://www.ab-projekt.com.pl

... Asysta projektowa została przeprowadzona w sposób bardzo efektywny, z uwzględnieniem potrzeb naszej firmy. Prowadzący wykazał się dużą wiedza oraz praktycznym doświadczeniem zawodowym, którym w umiejętny sposób dzielił się uczestnikami zagadnień, nie tylko architektonicznych ale również wielobranżowych. Jednym słowem profesjonalna, solidna firma, godna polecenia. Do dzisiejszego dnia wykonaliśmy 2 projekty w technologii BIM, konsultując zarządzanie projektem z Jackiem Blusiewiczem.

Dorota Szlachcic, Architekt, Właściciel firmy

ArC2 Fabryka Projektowa Sp.z o.o.

www.arc2.com.pl